Jak podgląd danych w systemie crm zwiększa produktywność pracowników?

Functionalities

Czasem drobne usprawnienie może znacząco uporządkować pracę i zaoszczędzić czas pracowników. Z tego powodu, rozwijając YetiForce CRM, zwracamy również uwagę na szczegóły związane z jego funkcjonowaniem.

Lista z podglądem

Otwieranie kolejnych zakładek i przełączanie między nimi bywa również uciążliwe przy przeglądaniu wielu kontrahentów, zamówień czy projektów. Ile razy szukałeś jakiejś informacji i za każdym razem musiałeś otwierać nową kartę w przeglądarce, a potem znowu wracać do listy rekordów? Dzięki przejrzystemu widokowi listy z podglądem jesteś w stanie tego uniknąć.

Po otwarciu na przykład listy kontaktów z rozwijanego menu możesz wybrać widok “listy z podglądem”. Wtedy po lewej stronie zobaczysz listę pozycji, natomiast z prawej pojawią się informacje o danym kontakcie. Teraz możesz wygodnie przełączać rekordy, aby szybko znaleźć potrzebne informacje.

lista z podgladem

Podgląd załączników

Zdajemy sobie sprawę, jak istotna dla użytkowników systemu jest możliwość szybkiego dostępu do potrzebnych informacji i jak uciążliwe bywa przełączanie zakładek, aby dotrzeć do danych. Z tego powodu, pracując nad zwiększeniem użyteczności systemu, postanowiliśmy ulepszyć sposób wyświetlania dokumentów załączonych do rekordów.

Dzięki umieszczeniu miniatur grafik i zdjęć w szczegółowych informacjach rekordów, podgląd załączników jest jeszcze prostszy. Już nie musisz przełączać się pomiędzy zakładkami, aby otworzyć zrzut ekranu od Klienta z widocznym komunikatem o błędzie lub by podejrzeć widok propozycji nowego opakowania dla produktu.

podglad zalacznikow

 

Mariusz Krzaczkowski

08 November 2022

KNOWLEDGE BASE

YetiForce S.A.
al. Jana Pawła II 22,
00-133 Warszawa, Polska

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
+48 884 999 998

NIP: 118-000-24-25
KRS: 0000940956
REGON: 008163492


©2024 YETIFORCE. ALL RIGHTS RESERVED.